TradeRota
top of page

hakkımızda

TradeRota ekibi olarak öncelikli hedefimiz, ülkemize değer katan ve ihracat yapan firmaların, dijital pazarlama ve ticari bilgi eksikliklerini , dijitalleşen dünyaya yeni yaklaşımlar ile çağdaş ihracatta dijital pazarlama ve  230 ülkeden 22 milyon ithalatçı ve 17 milyon ihracatçıya ilişkin stratejik bilgiler ile çözümler sağlamaktır.

wepik--20230610205025iCvF.png
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
MİSYONUMUZ

İhracat yapan firmalara ticaretlerini büyütebileceği ticari bilgiler ve yeni dünyadaki ileri düzey dijital pazarlama stratejileri ile değer katmaktır.

VİZYONUMUZ
wepik--20230609195636w87K.png

Ulusal ihracat hedeflerine ulaşmada hizmet edip şirketlerin ticari faaliyetlerini dijitalin gücünü kullanarak global çapta katkıda bulunabilmek. Vizyonumuzu gerçeğe dönüştürürken karşılaşacağımız çeşitli zorluklara ve engellere hazırız bununla birlikte yaptıklarımızla ilgili olarak kendimizi iyi hissediyoruz ve yapmak istediklerimiz konusunda daha da heyecanlı ve kararlıyız.

DEĞERLERİMİZ

İNOVASYON

TradeRota olarak dijitalleşen dünyada firmalarımızı inovasyon ile destekliyor ve hizmetlerimizi geliştirmek için yeni yollar arıyoruz.

ZAMAN TASARRUFU

TradeRota, üye olduğu zengin veri tabanları ile firmalara doğru iş için stratejik bilgiler sağlayarak zaman tasarrufu sağlar.

PARA TASARRUFU

TradeRota, sonuç odaklı yaklaşımları ile firmalara veri aktarımı ve dijital çözümler ile para tasarrufu sağlar ve maximum kazanç edilmesini sağlar.

DENEYİM

TradeRota, alanında uzman ekip, ticari istihbarat ve dijital pazarlama alanındaki mentorleriyle hizmet deneyimini geliştirmeye devam ediyor.

bottom of page