TradeRota
top of page

DİJİTAL PAZARLAMA

Sosyal Medya Optimizasyonu 

İhracat yapan firmalara dijital servetlerini oluşturmak için buradayız. Dijital çağa ayak uydurmak iş kültürümüzün bir parçası olmalı. Böylece bize inanan her bir firmamızın dijitaldeki mevcut durumunu daha iyisi için değiştirebiliriz.

wepik--20230609195636w87K.png
 • Yaşadığımız dijital çağda şirketlerin sosyal medya platformlarında güçlü bir varlık oluşturması, marka kimliklerini yansıtma ve kullanıcıların güvenini kazanmada önemli role sahiptir. Bu sayede müşterilerin markayı takip etmesi, paylaşımlara ilgi göstermesi ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmesi sağlanır.

 • Aynı zamanda firmalar, rakiplerinin aktivitelerini takip ederek sektördeki trendleri ve rekabetin stratejilerini analiz ederek daha iyi bir strateji oluşturmayı ve onlardan daha iyi iş çıkarmak isterler

 • Bununla birlikte, sosyal medya platformlarını etkin bir şekilde kullanmanın uluslararası pazardaki potansiyel müşterilere ulaşmanın, dikkat çekmenin, coğrafi sınırlamaların üstesinden gelmenin ve küresel kitlelere erişmenin etkili bir yolu olduğunun da farkındayız.

132_edited.jpg
Ekran Resmi 2023-06-12 02.04.31.png
wepik--20230609195636w87K.png
web_illustration_13_edited.jpg
Ekran Resmi 2023-06-12 02.06.04.png
 • LinkedIn, Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarında yanlış profiller oluşturulması ve şirket profillerinin optimize edilmemesi sistem tarafından reklam vermeyen firmaların etkileşimini azaltmasına hatta mesaj kısıtlamalarına neden olur.

 • Sosyal medya platformlarında potansiyel müşteriler rakiplerinizin sosyal medya hesaplarında etkin bir şekilde görünürken sizin markanızın aktif olmaması, firma bilinirliğini ciddi şekilde bir etkiler, rekabet gücünü azaltır ve pazarda ilerleyemediği için geri planda kalınır ve bununla birlikte gönderilerdeki olumsuz yapılacak yorumlar ve şikayetler durumlarında etkin bir şekilde kontrol altında tutmamak diğer müşteriler tarafından içeriklere ve firmaya olan ilgide azalır, firmanın güvenilirliği zedelenip itibarı riske girer.

 • Sosyal medya kanalları sektör trendlerini, rakipleri analiz etmek ve stratejileri buna göre geliştirmek için önemli bir araçtır. Fakat bunu etkili bir şekilde kullanmak için bir takım ücretli yazılımlar gerekir. Bir şirketin sosyal medya hesapları için gerekli olan yazılımları satın almak gereksiz harcamalara neden olacağı gibi bunları etkin bir şekilde kullanabilmekte zaman ve tecrübe gerektirir.

wepik--20230609195636w87K.png
 • TradeRota sosyal medya platformlarında müşteri ve pazarlama odaklı profesyonel profiller oluşturarak marka bilinirliğini artırır. Aynı zamanda sosyal medya platformlarının çalışma sistemleri ve değişen algoritmaları hakkında güncel bilgileri takip ederek firmanızın hedef kitleyle etkileşim kurmanıza, daha fazla potansiyel müşterilere ulaşmanıza ve marka imajınızı güçlendirmeyi sağlar.

 • TradeRota sosyal medya hesaplarınızı optimize ederek sistem tarafından algılanan reklam vermeyen firmaların etkileşimini ve mesaj kısıtlamalarını aşması için hassasiyetle çalışır böylece daha fazla kitleye ulaşmada önemli bir rol oynar.​​

web_illustration_24_edited.png
Ekran Resmi 2023-06-12 12.01.41.png
 • TradeRota içerik hiyerarşisi gibi ileri seviye teknikler ile düzenli paylaşımlarla ve sosyal medya hesaplarınızı istikrara kavuşturur. Hesaplarınıza daha fazla trafik çekerek marka bilinirliğinizi artırır ve potansiyel müşterilerin ilgisini çeker bu sayede sektördeki rakiplerinizden ayrışmanızı sağlar.

 • TradeRota, rakiplerinizi ve sektördeki trendleri takip ederek sosyal medya stratejinizi güçlendirir. Bu rekabette öne geçmenizi ve daha etkili bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Rakiplerinizin hatalarını ve stratejilerini öğrenmek ile daha iyi bir performans sergilemeyi mümkün kılar.

 • TradeRota, firmanın küresel pazarda hitap ettiği kitleyi genişleterek potansiyel müşterilerin sosyal medya kanalları aracılığıyla ulaşılabilmenizi sağlar. Bu da coğrafi sınırlamaları aşmanıza yardımcı olmakla birlikte küresel pazarda büyüme fırsatlarını yakalamanızı sağlar.

 • LinkedIn

Linkedin

 • Facebook

Facebook

 • Twitter

Twitter

Bizimle İletişime Geçin

Bizi Takip Edin

bottom of page