TradeRota
top of page

DİJİTAL PAZARLAMA

Sosyal Medya Reklamcılığı

İhracat yapan firmalara dijital servetlerini oluşturmak için buradayız. Dijital çağa ayak uydurmak iş kültürümüzün bir parçası olmalı. Böylece bize inanan her bir firmamızın dijitaldeki mevcut durumunu daha iyisi için değiştirebiliriz.

wepik--20230609195636w87K.png
 • Biliyoruz ki firmaların sosyal medya reklamlarındaki en büyük beklentileri daha fazla müşteri kazanmak ve dönüşüm oranlarını artırmaktır. Bazen reklam bütçeleri gereksiz algılanabilir. Bunun nedenin yanlış reklam stratejileri yapılan reklamlar olduğunun farkındayız.

 • Reklamlarının tıklanma oranlarının yüksek olması, hedef kitleyi etkileyeci ve dikkatlerini çekme konusunda başarılı olmak istenir. Fakat, reklamların hedef kitleye uygun olarak kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş içerikler metin yazarlığı yeteneği ve farkındalık, olta, ilgi, arzu gibi teknikler kullanılmasını gerektirir.

170_edited.png
Ekran Resmi 2023-06-12 12.13.00.png
 • Bununla birlikte günümüzdeki profesyonelce reklam veren firmalar reklam vermeden önce A/B testleri testleri yaparak en iyi reklam stratejisini belirler aynı zamanda şirketlerinin dijital servetlerini oluşturur.

wepik--20230609195636w87K.png
114_edited_edited.jpg
Ekran Resmi 2023-06-12 12.13.18.png
 • Dönüşüm sistemleri olmadan yapılan reklamlar, kaynakları boşa harcanmasına neden olacağı gibi metin yazarı tarafından yazılmayan reklamlarda farkındalık, olta, ilgi ve arzu gibi teknikler kullanılmayacağından reklamların tıklanma ve izlenme oranlarını düşürecek. Bununla birlikte hedef kitlenin özelliklerine göre verilmeyen reklamlarında tıklanma oranları düşeceği gibi kişi başına gösterim maliyetini artarak bütçenin israf olmasıyla firma beklentilerini elde edemez.

 • Reklam verirken aynı zamanda şirketin dijital servetini oluşturmayan firmalar potansiyel müşterilerin verilerini toplayamama, sonraki reklamlarda aynı müşterileri bulmak için yeniden para harcamakta dolayısı ile bütçe harcamalarında israfa yol açar.

 • Aynı zamanda reklam verilmeden önce reklamlar üzerinde farklı test yapmayan firmalar kendileri için en uygun reklam stratejisini uygulamadıkları için gereksiz harcamalara ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşamamak ile karşı karşıyadır.

wepik--20230609195636w87K.png
 • TradeRota, reklamlarda dönüşüm sistemleri kurarak kaynakların boşa harcanmasını önler ve reklamların gerçek potansiyelini ortaya çıkarır. Metin yazarları tarafından yazılan reklamlarda, farkındalık, ilgi ve arzu gibi teknikleri kullanılarak hedef kitlenin dikkatini çeker ve yüksek tıklanma ve izlenme oranları elde eder.

 • TradeRota, reklam verirken potansiyel müşterilerin verilerini toplar ve şirketin dijital serveti oluşturur. Bu veriler, gelecekteki reklam projelerinde aynı müşterileri hedeflemek için kullanılır, böylece para tasarrufu sağlar ve bütçeyi daha verimli kullanılır. Aynı zamanda, potansiyel müşteri verileri ile onlara özel reklam kampanyaları yapar.​​

IMG_9A3EA50E50F1-1.jpeg
Ekran Resmi 2023-06-12 12.17.17.png
 • TradeRota, reklamlar üzerinde farklı testler yaparak en uygun reklam stratejisini belirler. Firmaların reklam bütçelerindeki gereksiz harcamalardan kaçınarak reklamların performansı artırır, dönüşüm oranlarını yükseltir. Potansiyel müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşır. Böylece, reklam bütçesi daha verimli kullanılır ve maksimum kazanç elde edilir.

 • TradeRota'nın sunduğu hizmeti satın alan firmalar, reklamlarının daha etkili ve verimli olmasını sağlar. Dönüşüm oranları artar, müşteri tabanı genişler ve satışlar artar. Aynı zamanda, reklam harcamalarında tasarruf sağlanır ve bütçe daha verimli kullanılır. Müşteri verilerinin toplanmasıyla pazarlama stratejileri daha doğru şekillendirilir ve hedef kitlenin beklentilerine daha iyi cevap verilir. TradeRota'nın sağladığı hizmetle firmalar, reklam projelerinde başarıya ulaşır ve rekabet avantajı elde eder.

 • TradeRota, reklamların etkinliğini ölçmek için kapsamlı analiz ve raporlama yapar. Bu sayede firma, reklamlarının performansını izleyebilir, hangi stratejilerin daha iyi sonuç verdiğini görebilir.

Bizimle İletişime Geçin

Bizi Takip Edin

bottom of page